Через жахливу торішню аварію в Нью-Йорку заборонять довгі лімузини

Губернатор штату Нью-Йорк у США Ендрю Куомо запропонує заборонити довгі, “розтягнуті” лімузини побудовані на основі поєднання інших авто. Відповідна пропозиція буде внесена до проекту бюджету штату. Про це повідомляє видання The Albany Times Union.

Повідомляється, що пропозиція закриє прогалини у діючих нормах, які регулюють нагляд за лімузинами, і через недосконалість призводять до низької безпеки цих автівок. Лімузини традиційно винаймаються при проведенні свят, вечірок, весіль тощо і вважаються атрибутом “красивого життя”

Зокрема на лімузини буде поширено правила щодо обов’язковості ременів безпеки, буде запроваджено покарання для Департаментів штату з реєстрації транспортних засобів (даний орган видає посвідки особи та водійські права у США, тощо – прим. ГА), які з порушенням правил видають сертифікати інспекції таким авто. Довгим лімузинам також можуть заборонити здійснювати розвороти на трасах.

Причиною змін є минулорічна трагедія у Нью-Йорку, коли в результаті аварії “розтягнутого” лімузина загинуло 20 осіб. 18 у самому авто та двоє перехожих.

Пропонується позбутись прогалин у нормах, які регулюють нагляд за лімузинами, і через недосконалість призводять до низької безпеки цих автівок.

Лімузин, який зазнав аварії, було створено на базі паркетного позашляховика Ford Excursion 2001-го року. Повідомлялося, що машина перевозила пасажирів без дозволу, не пройшла численні інспекції та експлуатувалась всупереч забороні, а сам водій керував авто без прав належної категорії.

Аварія у жовтні 2018-го року стала найбільш вбивчою автопригодою в історії США, повідомляли тоді американські ЗМІ.

 

Джерело: https://ukrainian.voanews.com/a/limuzyny-zaborona/4743929.html

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не буде опублікована.


*