Глава «Укравтодору»: «Сподіваюся, що кількість аварійних ремонтів доріг в Україні щороку зменшуватиметься»

Всі дороги, які “Укравтодор” ремонтував середнім поточним і капітальним ремонтами у 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають. Про це заявив керівник “Укравтодору” Славомір Новак, повідомляє Depo.ua.

За його словами, двічі на рік проводяться масштабні перевірки якості на завершення і початок будівельного сезону.

“З 2018 року усі контракти на дорогах державного значення укладаються з підрядником на умовах п’ятирічної гарантії на середній поточний ремонт та 10-річної гарантії на капітальний ремонт. Якщо дефекти виявлені, то підрядник усуває його за власний кошт”, – зазначив Новак.

Також голова “Укравтодору” розповів про вимушену українську необхідність – аварійний ремонт.

“В кожній країні світу виконується аварійний ремонт, однак в Україні вони мають дуже великі обсяги. Сподіваємося, що рік від року їхня кількість буде зменшуватися. Поки що ми змушені робити аварійний ремонт для забезпечення проїзду людей, але це тимчасові заходи”, – сказав він.

Новак наголосив, що після проведення децентралізації “Укравтодор” відповідає не за всі дороги, а тільки за дороги державного значення. Відповідальність за місцеві дороги відійшла до обласних адміністрацій.

Також голова “Укравтодору” зазначив, що найбільше скарг зараз надходить якраз щодо стану комунальних доріг.

 

Джерело: https://www.depo.ua/ukr/politics/golova-ukravtodoru-rozpoviv-pro-vimushenu-ukrayinsku-neobhidnist-20190206911830

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не буде опублікована.


*