У штаті Мічіган номерні знаки замінюють на цифрові екрани

Автомобілісти штату Мічіган разом з Каліфорнією та Арізоною отримали право відмовитися від архаїчних номерних знаків на автомобілях. Адже в 21 сторіччі, коли екран встановлюють майже на кожному гаджеті, вже не модно використовувати металеві пластини. Автомобілісти цих штатів можуть замінити аналогові номерні знаки на цифрові у вигляді екрану.

Цифровий номерний знак складається з дисплею, який захищений скляною панеллю і встановлюється на раму автомобіля. Такий пристрій має власний процесор та бездротову систему комунікації. Завдяки цьому вони можуть відображати не лише власне номер автівки, а й різноманітні оповіщення, наприклад, попередження про надзвичайну ситуацію чи вкрадений транспортний засіб. Також у перевагах цього типу номерних знаків називають простоту заміни номерів з роками.

За зручності, що надає дисплей в якості номерної пластини, доведеться заплатити $499 за базову версію. Преміальний варіант ціною $799 додатково пропонує вбудовану навігацію GPS. Також необхідно буде стати передплатником сервісу цифрових номерів, який коштує $7 на місяць. Додатково доведеться сплатити вартість робіт по установці цифрових номерних знаків.

Хоча цифрові номери на автівки у Мічігані, Каліфорнії та Арізоні є легальними, купити їх в місцевому аналогу дорожньої поліції не вийде. Їх продає лише одна компанія Reviver Auto. В Каліфорнії, яка однією з перших дозволила використання екранів замість металевих номерних знаків, між законодавчим дозволом та появою перших володарів таких девайсів на дорогах пройшло близько п’яти років.

 

Джерело: https://techtoday.in.ua/news/u-ssha-dozvolili-avtomobilistam-minyati-zalizni-nomeri-na-ekrani-109295.html

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не буде опублікована.


*