В Україні змінять процес бронювання дозволів на міжнародні автоперевезення

Міністерство інфраструктури має намір доопрацювати нормативні документи з метою запровадження попереднього електронного бронювання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення та планування їх квотування.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури з посиланням на результати зустрічі міністра Володимира Омеляна та голови Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леоніда Костюченка.

“11 лютого 2019 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та голова Ради Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Леонід Костюченко визначили план заходів щодо вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень на 2019 рік. Сторони підписали документ, який окреслює спільні дії Мінінфраструктури, Державної служби України з безпеки на транспорті і Асоціації автомобільних перевізників України, спрямовані на розвиток міжнародних вантажних перевезень”, – ідеться в повідомленні.

Відповідно до документа, Міністерство інфраструктури має доопрацювати нормативні документи у частині запровадження попереднього електронного бронювання дозволів та планування їх квотування. Також передбачається спільна робота щодо стабілізації ситуації з дозволами Республіки Польща на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень та щодо збільшення квоти дозволів для українських автоперевізників.

У міністерстві інформують, що передбачається налагодити контроль за оформленням та обігом дозволів, максимальну інтеграцію електронних систем в усі процеси з метою мінімізації впливу державних службовців на бізнес.

 

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2639116-v-ukraini-zminat-proces-bronuvanna-dozvoliv-na-miznarodni-avtoperevezenna.html

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не буде опублікована.


*