До українського війська надійдуть 25 нових спецавто

У рамках перевірки виконання державного оборонного замовлення заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко та голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник відвідали промислову компанію «Пожмашина», яка розробила та виготовила 25 пожежних автоцистерн спеціально за технічним завданням Міністерства оборони України.

У дописі на Facebook Дмитро Олійник повідомив, що зовсім скоро автоцистерни стануть до виконання свого основного завдання – захисту від пожеж важливих об’єктів Збройних Сил України. Мова йде про важкі пожежні автомобілі, створені спеціально для гасіння пожеж на військових об’єктах, мають значний запас вогнегасних речовин, потужний пожежний насос. При розробці цієї моделі конструкторами «Пожмашини» враховано досвід гасіння пожеж на військових складах та базах.

Відзначається, що такі автоцистерни є доволі складним технічним продуктом. Близько 45% комплектації машин, включаючи електроніку – вітчизняного виробництва.

За останніх 4 роки компанією вкладено десятки мільйонів гривень, які головним чином були реалізовані на придбання обладнання. Виробничі потужності компанії отримали інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними найменуваннями.

Джерело: АрміяІнформ