На дорогах Львівщини встановлять ще 19 камер автофіксації порушень ПДР

Стартували роботи із влаштування комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення Львівської області.

Фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Про це повідомили у службі автомобільних доріг.

Прилади контролю встановлюють на ділянках концентрації ДТП та з підвищеною аварійністю. Лише за перші кілька годин роботи три камери зафіксували понад 800 порушень ПДР на автомобільних дорогах Львівщини.
Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив:

«Ми зі свого боку робимо все можливе, аби наші шляхи були безпечними. Зокрема, ремонтуємо та будуємо автомобільні дороги, розширяємо проїзні частини, вдосконалюємо та влаштовуємо транспортні розв’язки, освітлюємо магістралі та проводимо заходи із безпеки дорожнього руху. Тим не менше, безвідповідальних водіїв, які нехтують вимогами Правил дорожнього руху, зокрема швидкісного режиму, досить часто зустрічаємо на дорогах. Лише контроль дозволить зменшити аварійність та їх наслідки на автомобільних шляхах. Наша безпека залежить, в першу чергу, від самих нас».

Цього року комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР запрацюють на таких автомобільних дорогах Львівської області:

М-06 Київ-Чоп (10 камер): у Бродах, Суходолах, Дідилові, Запитові, Нагірному та на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці – по одній одиниці та у Гамаліївці і Чишках – по дві;
М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська – у селі Великий Дорошів;
М-10 Львів-Краковець три камери у таких населених пунктах: Підрясне, Івано-Франкове та Наконечне Перше;
Н-17 Львів-Радехів-Луцьк – дві камери в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів;
М-11 Львів-Шегині – одна камера у Бартатові;
Західний обхід міста Львова – по одній камері в Рудному та у Зимній Воді.