На Івано-Франківщині до Великодня оновили дороги і тротуари

На дорозі державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський тривають планові роботи. В рамках реалізації Національного проекту «Велике будівництво» поточний середній ремонт – на різних ділянках.

На ділянці від села Мишин до Стопчатова продовжується влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

У Чернятині, км 153 а/д Р-24, завершуємо влаштування тротуарів. Це ділянка від загальноосвітньої школи і церкви – до центру села. Обабіч дороги багато крамниць, жвавий потік пішоходів. Тож заходи із покращення безпеки руху актуальні.

У Ворохті тротуари в центрі селища вже влаштували. Тепер роботи продовжуємо біля відомого віадуку. Місце тут людне, часто зупиняються туристи, щоб оглянути один із найстаріших та найдовших кам’яних аркових мостів (віадуків) Європи. Його довжина – 200 м; протяжність центральної арки — 30 м. Збудований у 1895 році, тобто ще за часів Австро-Угорської імперії, та досі вражає технічним вирішенням.

На Великодні свята наплив туристів до Івано-Франківщини значно зростає. Значна частина пасажирського потоку – якраз дорогою Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Тож безпека учасників дорожнього руху вкрай важлива.