Шляховики поширюють дорогу між Вишнополем та Старим Острополем

На автошляху державного значення Н-03 Житомир – Чернівці, поблизу кордону Хмельницької та Житомирської областей, на ділянці км 99+900 – км 104+000, між с. Вишнопіль та с. Старий Остропіль, яку ремонтують капітально, підрядником ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада” виконуються роботи з поширення дорожнього полотна
Що у планах?

 • ущільнення основи дорожнього полотна;
 • укріплення укосів;
 • влаштування водовідведення та штучних споруд;
 • влаштування конструктиву дорожнього одягу з вирівнюючих шарів асфальтобетону та шарів покриття з асфальтобетонної суміші та щебенево-мастикового асфальтобетону;
 • нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.
  Крім того, у с. Вишнопіль встановимо нове сучасне освітлення, облаштуємо тротуари вздовж дороги, встановимо новий автопавільйон з посадковим майданчиком та заїзну кишеню.
  Довідково: в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”, 2020 року відремонтували близько 60 км автодороги Н-03 в напрямку від Хмельницького до Кам’янця-Подільського. Цьогоріч плануємо відремонтувати ще 95 км. На ділянках від м. Хмельницького до кордону із Житомирською областю та від м. Кам’янця-Подільського до кордону з Чернівецькою областю заплановано об’єкти реконструкції, поточного середнього та капітального ремонту.
  Закликаємо учасників дорожнього руху дотримуватись ПДР, особливо на ділянках, де працює дорожня техніка. Просимо вибачення за тимчасові незручності в русі.