Замість логотипа — QR-код: нововведення на автомобілях Opel

Opel замінює логотипи на машинах QR-кодами

Компанія Opel оголосила про виходи на новий рівень цифровізації. Спеціалісти зазначають всі дані про двигуни, а також емблеми унікальних QR-кодів, які дозволяють власницям автомобілів марки обв’язуватися між собою, а також повідомляти з пешеходами.

Спеціалісти розробляють індивідуальний QR-код для кожного автомобіля. Тестова модель станет електричного Manta GSe ElektroMOD. Ну а наступним “цифровим” автомобілем оглядає Opel Astra нового покоління, дебют якого очікуєгонододо очікуєгонододо 20.

За словом спеціалістів, технологія QR-кодів відкриває практично безмежну вологість вікікодів, що відкриває практично безмежну вологість вікікіродів, що відкриває практично безмежну вологість вікікіродів. До прикладу, автомобілісти змогли просканувати за допомогою смартфона за допомогою будь-яких машин марки і напряму зв’язатись з власником транспортних засобів за допомогою повідомлень, голосової пошти або за допомогою інформаційно-розважальної системи.

QR-коди дозволяють зберігати інформацію про платежі. Дана функція дозволить співробітникам сервісних центрів просканувати цифровий код, щоб снанувати Крім того, будь-який пешеход зможе ввести камеру смартфона на логотип понравившегося йому автомобіля і висловити свій власний зовнішній вигляд або цифрову емблему машини.

За оцінкою представників компаній, подібна прозора комунікація між учасниками дорожнього руху може бути принесена до нового, творчого формату суспільства.